13-14.5.2016
LETNÍ KINO
ÚSTÍ NAD LABEM

Přihlášení rideři přes on-line registraci souhlasí s tím, že jedou na vlastní nebezpečí!

Pokud bude naplněn limit závodníků přes on-line přihlášku, nebude již možná prezentace na místě. Každý přihlášený obdrží email se souhrnem informací.

č. Příjmení Jméno kategorie
1 Bak Dominik open
2 Bálek Boris open
3 Baloun Jan dual
4 Baloun Jan open
5 Bartoníček František open
6 Beck Michal dual
7 Beck Michal open
8 Bednář Vojtěch dual
9 Bednář Vojtěch open
10 Beránek David open
11 Beránek David dual
12 Bieliková Zuzana open
13 Bína Karel open
14 Bína Jan open
15 Boura Marek open
16 Burda Josef open
17 Čapek Daniel open
18 Čech Jakub open
19 Čermák Martin dual
20 Čermák Martin open
21 Čermák Michal open
22 Červený Štěpán open
23 Cihelka Lukáš open
24 Coelho Iva open
25 Čuřík Miroslav open
26 Dankanič Filip open
27 Dočekal Petr open
28 Dolejš Marek open
29 Dostál Dominik open
30 Faja Jan open
31 Fiala Ondřej open
32 Fiala Tomáš open
33 Finda Jan open
34 GALEANA Aureavoise open
35 Hadrava Vít open
36 Haidinger Michal open
37 Hájevský Jan open
38 Hála Jan open
39 Hamran Tomáš open
40 Hanek Šimon open
41 Hanek Šimon dual
42 Havel David open
43 Holub Vojtech open
44 Homolka Tomáš open
45 Hromčík Vojtěch open
46 Hrtánek David open
47 Huml Lukáš open
48 Huml Lukáš dual
49 Jetmar Kryštof open
50 Jetmar Kryštof dual
51 Ježek Robert open
52 Jirková Simona open
53 Johanides Otta open
54 Juklíček Jan open
55 Kareš Jan open
56 Kašpar Dan dual
57 Kašpar Dan open
58 Kissarli Yanis open
59 klaus ivan open
60 Klcso David open
61 Kocián Ilja open
62 Kogej Denis open
63 Kořínek Michal open
64 Kos Miroslav open
65 Kos Jiří open
66 Král Tomáš open
67 Krupka Václav open
68 Krušina Jan open
69 Kuba Jan open
70 Kuchtanin Jiri open
71 Kunaev Ivan open
72 Kunaev Ivan dual
73 Kundrat Filip dual
74 Kundrat Filip open
75 Kunt Filip open
76 Kuzmiak Ondřej open
77 Lacina Stanislav open
78 LEBL Martin dual
79 LEBL Martin open
80 Lejsek Jakub open
81 Leták Petr dual
82 Leták Petr open
83 Lev Tomáš open
84 Liška David open
85 Lučivjanský Maroš open
86 Mádle David open
87 Majtán Marek open
88 Majtán Marek dual
89 Malík David open
90 Mánek Šimon open
91 Mitvalský Martin open
92 Mlejnek Dalibor open
93 Pařík Michal open
94 Pařík Michal dual
95 Pavlas Jan open
96 Pešek Michal open
97 Petelik Marek open
98 Písařík Jakub open
99 Pletka Jiří open
100 Pospíšil Martin open
101 Pribula Lukáš open
102 Pribula Lukáš open
103 Procházka Jakub open
104 Procházka Josef open
105 Rainet Dominik dual
106 Rainet Dominik open
107 Rampich Daniel open
108 Říha Jakub dual
109 Říha Jakub open
110 Šašek Ondřej open
111 Saska Zdeněk open
112 Sedláček David open
113 Sedlák Jaroslav open
114 Šembera Ondřej open
115 Ševčík David open
116 Sidor Alexandr open
117 Šrámek Jiří open
118 Štěpánek Ondřej open
119 Strmiska Jan open
120 Strouha Hynek dual
121 Strouha Hynek open
122 Sýkora Martin open
123 Szmigielski Slavomír open
124 Techlovský Pavel open
125 Tesa Barbora open
126 Thiel Jan open
127 Thürl Tomáš open
128 Vachel Jan open
129 Vágner Matěj open
130 Vavřinec Jakub dual
131 Vavřinec Jakub dual
132 Vavřinec Jan open
133 Vítek Martin open
134 Vohradský Filip open
135 Voráček Daniel dual
136 Voráček Daniel open
137 Vrátný Dominik open
138 Vsetečka Vilém open
139 Vyčítal Lukáš open
140 Wodniak Adam dual
141 Zaňka Roman dual
142 Zaňka Roman open
143 Žilák Filip open
Žlutě vyznačená jména již uhradila startovné na účet a jsou potvrzená

Elektronické přihlašování uzavřeno